DOMEFORM müşterilerinin talepleri doğrultusunda yapıları estetik bir şekilde kaplanarak son kullanıcıya teslim etmektedir.

Çeşitli ürün grup başlıkları altında belirtilen çalışmaları yürütür.

İnovatif fikirleriniz mi var? Bizi zorlayın! Mühendislerimiz yeni projelere meydan okumak için sizden haber bekliyor. İletişime geçin.

 • + JEODEZİK KUBBELER

  Kubbelerin yapısal fonksiyonel özellikleri bir hayli verimlidir. Şekil genel olarak silindirik bir zemin üzerine oturtulmuş yarım küreden oluşur.

  Bu geometri sayesinde geniş açıklıklar herhangi bir kolon veya taşıyıcı perde gerekmeksizin geçilebilir.Çok eski yıllardan beridir kubbeler çeşitli amaçlarla farklı tür yapılarda kullanılmıştır. Özelikle ortaya çıkan görüntü yapılara gösterişli bir değer kazandırmaktadır.

  Yapısal bölümler ve farklı kaplama uygulamaları geometrik prensiplerle belirlenmektedir. Örnek olarak Hollanda'da yer alan Selimiye Camii'nin tamamen cam ile kaplı kubbesini verebiliriz.

  DOMEFORM yapılarınıza sahip olduğu tecrübe ile tek katmanlı kaplamalarda veya geleneksel kabuk sistemler ile değer katacaktır.

 • + KANOPİLER

  Kanopiler yapılarda oluşturulan başüstü çatılardır.

  Kullanıcıya gölge oluşturmak, hava koşullarına karşı koruyucu fayda sağlamak amacıyla çeşitli kaplama malzemeleri ve bazen de kablolar ile desteklenerek oluşturulur.

  Yaşam alanlarınızda önemli fonksiyonel bir görev edinen kanopilerin ayrıca mimari olarak estetik değerler taşıyabilmesi önemlidir.

  DOMEFORM gerçekleştireceği çalışmalarda müşterinin maksimum fayda sağlayacağı yapısal elemanları en güzel şekilde uygulamaya önem verir.

 • + ÇATILAR

  Çatılar tüm yapılarda geometrinin üst kısmını örten kabuk yapısal dokulardır.

  Özellikle geniş açıklıklar için estetik görüntünün yanı sıra gün ışığından faydalanmak istendiğinde oluşturulan kabuk yapının mümkün olan en ince taşıyıcı elemanları ve cam, polikarbonat vb. saydam/yarı-saydam malzemeler ile kaplanması en estetik mimari dokunuşları oluşturur.

  DOMEFORM yaşam alanlarınızda kurmak istediğiniz çatıların daha verimli olmasında destek sağlar.

 • + ATRİYUMLAR

  Atriyumlar eski Roma yapılaşmalarından beri günümüze kadar farklı kullanım amaçları için oluşturulmuş avlulardır.

  Bu avlularda gün ışığından faydalanmak için hem dikey hem de yatay kabuk yapılarda saydam/yarı-saydam cephe elemanları kullanılır.

  DOMEFORM bu tür yapılarda mimariye artı değer katan uygulamalar oluşturur.

 • + CEPHELER

  Cepheler tüm yapılarda yaşam fonksiyonlarını en direkt olarak etkileyen yapısal öğelerdir.

  İnsanoğlunun binalar ile psikolojik etkileşiminde doğrudan rol üstlenen cepheler, yüksek yada alçak uygulamaları ile farklı roller üstlenirler.

  DOMEFORM binalarda uygun cephe seçeneklerine doğru çözümler üreterek sizlere yardımcı olur.

 • + HAZIR SİSTEMLER

  Organizasyon, mobilizasyon veya etkinliklerinizde kullanabileceğiniz pratik takılıp sökülebilen ve çalışmalarınıza uygun ölçülerde sistemlerdir.

  Statik olarak tamamen güvenli, sahip olduğu diğer yapısal elemanları ile fonksiyonel ve estetik olarak üretilmektedir. Üretim öncesi adapte edilebilir seçenekleri ile size en doğru çözümü sunar.

  DOMEFORM sizler için en uygun seçenekler ile çalışmalarına değer katar.

 • + DİĞER SİSTEMLER

  Yaşam alanlarınızın bina içi bölmeleri için geliştirilmiş özel sistemlerimiz ile uygun çözümler önermekteyiz.

  DOMEFORM alanlarınızı daha fonksiyonel olması için estetik ve sıradışı çözümler ile dikkat çekici uygulamalar geliştirmektedir.

Konu hakkında daha fazla bilgi için irtibata geçiniz